Palīdzi Latvijai Eirovīzijā!

1
Palīdzi Latvijai Eirovīzijā!
6 "Šāres"
3/0
"Krutums"

Labākais Sliktais Tops - kad mums beidzot veiksies Eirovīzijā?

Labākais Sliktais Tops - kad mums beidzot veiksies Eirovīzijā?

Portāls Loli.lv pauž sašutumu, ka jau sesto pavasari pēc kārtas latviešu sūdzēšanās grafikam ir jāpievieno Eirovīzija. Tā kā pavasaris ir ļoti aizņemts laiks, esam apņēmības pilni šo tradīciju lauzt un palīdzēt nācijai.

Atskatoties uz aizvadītajiem sešiem gadiem, rodas sajūta, ka esam izmēģinājuši visus ceļus, Eiropai piedāvājot teju visu Latvijas mūzikas zelta fondu. Eirovīzijas fināla cienīgi nav izrādījušies tādi mākslinieki kā vecākais Busulis, Aisha, Musiqq, Anmary, pat PeR!

Šogad mūsu uzstāšanās iekļāva visu - latvisko, internacionālo, vijoli, kūkas, visus dzimumus, taču atkal garām un “Aarzemnieki” pievienojas ‘gandrīz sanāca’ listei.

Loli.lv vairs nespēj vienaldzīgi noskatīties, kā viena pēc otras tiek izbrāķētas mūsu muzikālās cerības, tāpēc laicīgi sāk gatavoties nākamajam gadam, lūdzot iesūtīt savu komentāru - kas ir tas, kas pietrūkst Latvijas Eirovīzijai? Kāpēc Eiropa atsakās mūs saprast? Ko mums vajadzētu mainīt? 

Labākās idejas autors savā dārzā varēs turēt sen kārotu un pašsaprotamu dārza rūķi-zombiju, kā arī ielūgumu uz festivālu “LabaDaba”. 

Lai rosinātu Jūsu izdomu, arī Loli.lv nāk klajā ar trim variantiem, ko nākamajā Eirovīzijā mēs varētu darīt citādi: 

1) Uz Eirovīziju jāaizsūta Gudļevskis, jo viņš ir tik skaists, ka patīk visas pasaules meitenēm.

2) Pārmaiņas pēc pirms Eirovīzijas jānoklausās dziesma, ko vēlamies sūtīt.

3) Pirmo reizi konkursa vēsturē jāuzstājas pilnīgi plikiņiem. Tādējādi izcelsimies uz pārējo puspliko fona, un visas Eiropas mājsaimnieces aiz pārsteiguma balsos, līdzīgi kā kādreiz aiz pārsteiguma balsoja par Lordiem. Ieteicamie dalībnieki - Dambis vai Polikarps no "Rūsas".

Komentēt!

Obana!
Krutākais
Krutākie
Atpakaļ uz sākumu
Klikšķini klaviatūras taustiņus, lai nonāktu pie nākamā joka