KONKURSS!!!

KONKURSS!!!
8 "Šāres"
15/2
"Krutums"

KONKURSS: Laimē Bulguru un biļetes uz Gogol Bordello!

KONKURSS: Laimē Bulguru un biļetes uz Gogol Bordello!

Visu vienmēr izšķir mārketings. Loli.lv uzskata, ka, līdzīgi kā tabakai, alkoholam un ātrajiem kredītiem, arī spaisam savu PR vajadzēja guldīt pavisam citā gultnē jau tā pirmsākumos, piemēram, atbalstot foršus pasākumus.

Mēs aicinām Jūs facebook komentāros atstāt savus variantus ‘Labākajam Sliktajam Topam’ ar ģeniālām idejām spaisa tirgoņu reputācijas glābšanai.

Rosinot iedvesmu, pirmos trīs variantus mēs Jums dodam priekšā:

1) Spaisa atbalstīti bērnu animāciju filmu festivāli


2) Spaisa sponsorēta grupas “Spice Girls” atkal apvienošanās koncertu “Ogres estrādē”


3) Bļitkošanas sacīkstes vasarā: “ar spaisu vienmēr ir ledus”

Jūsu ieguldījums tiks dāsni atalgots. Tā kā spaisu dāvināt nebūtu gudri, mēs labākās atbildes autoram dāvināsim īpašu balvu:

1) Ekskluzīvas un kompetentas komandas izvēlēta augstvērtīga Bulgura deva, kas simbolizē visādas labas lietas, tai skaitā laimi, un patīkot hipsteriem. 

2) Vienu no veģetāriešu iecienītākajām lietām, kas šaurās cilvēku aprindās tiek uzskatīta par īstu delikatesi. Respektīvi, vēl vienu paku bulgura.

3) … un divas biļetes uz Gogol Bordello koncertu “Palladium”.

Loli.lv vēlas piebilst: spaisa lietošana ir tikpat slikta ideja kā kūlas dedzināšana vai mēteļu virināšana, tāpēc ceram, ka ar humora devu mums kopīgi izdosies nest tautā ziņu - spaisu lietot nav un nebūs stilīgi. Tas ir dumji un bezatbildīgi pret sevi un apkārtējiem.

Komentēt!

Obana!
Krutākais
Krutākie
Atpakaļ uz sākumu
Klikšķini klaviatūras taustiņus, lai nonāktu pie nākamā joka